Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
M NSW FT CRW WTOUR
Машки дуксер
Код на производ:
(DD0882-010)
NIKE

M NSW FT CRW WTOUR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер Nike Sportswear Men's Crew има класичен Nike изглед со суптилни графички детали. Направен од француски фротир, овој лесен дуксер ви дава пријатно чувство во текот на целиот ден. Подетално

Машкиот дуксер Nike Sportswear Men's Crew има класичен Nike изглед со суптилни графички детали.

Направен од француски фротир, овој лесен дуксер ви дава пријатно чувство во текот на целиот ден.

Логото на Nike ја потврдува вашата припадност кон брендот и урбаниот стил на облекување.

Листата на градови отпечатени на задната страна вклучува некои од најважните светски центри за култура, мода и спорт.

Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и покажете им на сите колку може да биде кул спортскиот стил.

 

Спецификации:

• Крој: standard fit

• Дозволено перење во машини

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: Црна

• Код на производ: DD0882-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер Nike Sportswear Men's Crew има класичен Nike изглед со суптилни графички детали.

Направен од француски фротир, овој лесен дуксер ви дава пријатно чувство во текот на целиот ден.

Логото на Nike ја потврдува вашата припадност кон брендот и урбаниот стил на облекување.

Листата на градови отпечатени на задната страна вклучува некои од најважните светски центри за култура, мода и спорт.

Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и покажете им на сите колку може да биде кул спортскиот стил.

 

Спецификации:

• Крој: standard fit

• Дозволено перење во машини

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: Црна

• Код на производ: DD0882-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош