Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
RI CROP TEE
Женска маица
Код на производ:
(GQ9492)
Reebok

RI CROP TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица за тренинг Reebok Identity Crop Tee е за сите оние за кои одењето во теретана е дел од нивната дневна рутина. Големото лого Reebok на градите на сите им дава до знаење дека спортот е основен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok. Подетално

Женската маица за тренинг Reebok Identity Crop Tee е за сите оние за кои одењето во теретана е дел од нивната дневна рутина.

Големото лого Reebok на градите на сите им дава до знаење дека спортот е основен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи удобност во секоја прилика.

Покажете им на сите дека сте дел од тимот на Reebok и облечете ја маицата за тренинг Reebok Identity Crop Tee.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото Reebok на градите
 • Кратки ракави
 • Краток крој
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
 • Код на производ: GQ9492
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица за тренинг Reebok Identity Crop Tee е за сите оние за кои одењето во теретана е дел од нивната дневна рутина.

Големото лого Reebok на градите на сите им дава до знаење дека спортот е основен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Мекиот материјал од кој е направена ќе ви овозможи удобност во секоја прилика.

Покажете им на сите дека сте дел од тимот на Reebok и облечете ја маицата за тренинг Reebok Identity Crop Tee.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото Reebok на градите
 • Кратки ракави
 • Краток крој
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
 • Код на производ: GQ9492
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GI6686
Reebok Identity BL Tank е женска маица за тренинг. Големото лого на Reebok на градите н...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош