Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
PRIMEKNIT TEE W
Женска маица за трчање
Код на производ:
(GK3754)
adidas

PRIMEKNIT TEE W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална Цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PRIMEKNIT TEE W е женска маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате на секој изминат километар. Изработена е од висококвалитетен рециклиран полиестер. Подетално

adidas PRIMEKNIT TEE W е женска маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате на секој изминат километар.

Изработена е од висококвалитетен рециклиран полиестер.

Направена е со цел да ви даде максимална удобност на патеката.

Исто така, има мрежести делови кои овозможуваат циркулација на воздухот и ја подобруваат удобноста.

Рефлексивните детали ве прават забележливи ако трчате навечер или во услови на слаба видливост.

Оваа женска маица е идеална за постигнување на добри спортски резултати.

Спецификации:

 • Женска маица за трчање
 • Кратки ракави
 • Рефлексивни детали
 • Состав: Primeknit 71% рециклиран полиестер, 22% најлон, 7% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GK3754
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PRIMEKNIT TEE W е женска маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате на секој изминат километар.

Изработена е од висококвалитетен рециклиран полиестер.

Направена е со цел да ви даде максимална удобност на патеката.

Исто така, има мрежести делови кои овозможуваат циркулација на воздухот и ја подобруваат удобноста.

Рефлексивните детали ве прават забележливи ако трчате навечер или во услови на слаба видливост.

Оваа женска маица е идеална за постигнување на добри спортски резултати.

Спецификации:

 • Женска маица за трчање
 • Кратки ракави
 • Рефлексивни детали
 • Состав: Primeknit 71% рециклиран полиестер, 22% најлон, 7% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GK3754
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM1588
Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLE...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK6977
adidas OWN THE RUN FLORAL TANK TOP е женска маица за трчање која ќе додаде стил на ваша...
1.641 ДЕН
Заштеда 25%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ9983
adidas OWN THE RUN TEE WOMEN е женска маица за трчање. Оваа маица, која е многу лесна, ...
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Помош