Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
T AEROKNIT BRA
Спортски градник
Код на производ:
(GM5160)
adidas

T AEROKNIT BRA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TRAINING AEROKNIT BRA е спортски градник дизајниран за тренинг. Има стандарден крој со еластична лента под градите што стабилизира со лесен притисок. Подетално

adidas TRAINING AEROKNIT BRA е спортски градник дизајниран за тренинг.

Има стандарден крој со еластична лента под градите што стабилизира со лесен притисок.

Прерамките на грбот даваат женска нота на овој спортски модел.

Има додатоци кои овозможуваат дополнително покритие и може да се отстранат ако сакате.

Направен е од полиестерска ткаенина со додаток на еластин, кој цврсто го обвива телото и обезбедува чувство на удобност.

Мрежестите делови кои овозможуваат проток на воздух и технологијата Aeroknit ја регулираат температурата и ви помагаат да останете ладни и суви додека се зголемува интензитетот на тренингот.

Направете го вашето вежбање попријатно во овој спортски градник.

Спецификации:

 • Градник за спортски тренинг
 • Еластична лента со име на брендот
 • adidas Aeroknit
 • Делови со мрежа
 • Состав: 88% рек. полиестер, 12% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM5160
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TRAINING AEROKNIT BRA е спортски градник дизајниран за тренинг.

Има стандарден крој со еластична лента под градите што стабилизира со лесен притисок.

Прерамките на грбот даваат женска нота на овој спортски модел.

Има додатоци кои овозможуваат дополнително покритие и може да се отстранат ако сакате.

Направен е од полиестерска ткаенина со додаток на еластин, кој цврсто го обвива телото и обезбедува чувство на удобност.

Мрежестите делови кои овозможуваат проток на воздух и технологијата Aeroknit ја регулираат температурата и ви помагаат да останете ладни и суви додека се зголемува интензитетот на тренингот.

Направете го вашето вежбање попријатно во овој спортски градник.

Спецификации:

 • Градник за спортски тренинг
 • Еластична лента со име на брендот
 • adidas Aeroknit
 • Делови со мрежа
 • Состав: 88% рек. полиестер, 12% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM5160
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas DON'T REST BRA е градник за тренинг кој има смел изглед. Лесниот материјал ...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош