Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO
Машки дуксер
Код на производ:
(CW8434-010)
NIKE

M J JUMPMAN AIR GFX FLC PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот lifestyle дуксер со капуљача за мажи Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie ќе ве стопли пред и по тренингот. Пространата капуљача нуди заштита од ветер и дожд кога е потребно. Подетално

Машкиот lifestyle дуксер со капуљача за мажи Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie ќе ве стопли пред и по тренингот.

Пространата капуљача нуди заштита од ветер и дожд кога е потребно.

Мекиот и топол материјал ви дава целодневна удобност и комфор.

Големото лого на Jordan покажува дека сте љубител на кошарката и дека сте дел од тимот на Nike.

Облечете го машкиот дуксер Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie и уживајте во удобност и стил во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Капуљача

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Лого на Jordan на градите

• Еластични делови на ракавите и половината

• Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CW8434-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот lifestyle дуксер со капуљача за мажи Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie ќе ве стопли пред и по тренингот.

Пространата капуљача нуди заштита од ветер и дожд кога е потребно.

Мекиот и топол материјал ви дава целодневна удобност и комфор.

Големото лого на Jordan покажува дека сте љубител на кошарката и дека сте дел од тимот на Nike.

Облечете го машкиот дуксер Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie и уживајте во удобност и стил во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Капуљача

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Лого на Jordan на градите

• Еластични делови на ракавите и половината

• Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CW8434-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CK6679-010
Nike Jordan Jumpman Air е удобен и топол машки дуксер од колекцијата Jordan. Тој е диз...
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CK6789-091
Nike Jordan Air Therma е машки дуксер дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Напра...
3.790 ДЕН
Помош