Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW AIR FAVORITES LGGNG
G NSW AIR FAVORITES LGGNG
G NSW AIR FAVORITES LGGNG
G NSW AIR FAVORITES LGGNG
G NSW AIR FAVORITES LGGNG
G NSW AIR FAVORITES LGGNG
Детски хеланки
Код на производ:
(DA1130-011)
NIKE

G NSW AIR FAVORITES LGGNG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална Цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.272 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Favorites Leggings се детски хеланки за девојчиња дизајнирани за спортски и рекреативни активности. Подетално

Nike Air Favorites Leggings се детски хеланки за девојчиња дизајнирани за спортски и рекреативни активности.

Удобни, растегливи и интересни, овие хеланки се совршен избор за девојчиња кои сакаат автентичен спортски стил.

Лесната памучна конструкција со висок струк ја следи линијата на телото и совршено се прилагодува, додека логото на Nike придонесува за суптилен атлетски изглед.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Висок струк

• Дозволено перење во машина

• Материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: DA1130-011

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Favorites Leggings се детски хеланки за девојчиња дизајнирани за спортски и рекреативни активности.

Удобни, растегливи и интересни, овие хеланки се совршен избор за девојчиња кои сакаат автентичен спортски стил.

Лесната памучна конструкција со висок струк ја следи линијата на телото и совршено се прилагодува, додека логото на Nike придонесува за суптилен атлетски изглед.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Висок струк

• Дозволено перење во машина

• Материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: DA1130-011

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DA1326-663
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DA0901-525
Nike One детските хеланки за девојчиња се направени за забава. Еластичниот материјал шт...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DA1239-010
Nike G NSW FAVORITES AOP LEGGING се детски хеланки, наменети за девојчиња, кои даваат п...
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Помош