Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
B BOS FL HD
Детски дуксер
Код на производ:
(GJ6675)
adidas

B BOS FL HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Boys Badge of Sport Fleece Hoodie е дуксер за момчиња. Двослојниот голем џеб со патент е дизајниран за чување на вашите ситници, но и да ги загрева вашите раце. Подетално

adidas Boys Badge of Sport Fleece Hoodie е дуксер за момчиња.

Двослојниот голем џеб со патент е дизајниран за чување на вашите ситници, но и да ги загрева вашите раце.

Мекиот материјал овозможува чувство на топлина и удобност.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој

• Дуксер со трослојна капуљача

• Плетена ткаенина

• Голем преден џеб

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестерски фротир

• Боја: црна / бела

• Шифра на артикл: GJ6675

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Boys Badge of Sport Fleece Hoodie е дуксер за момчиња.

Двослојниот голем џеб со патент е дизајниран за чување на вашите ситници, но и да ги загрева вашите раце.

Мекиот материјал овозможува чувство на топлина и удобност.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој

• Дуксер со трослојна капуљача

• Плетена ткаенина

• Голем преден џеб

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестерски фротир

• Боја: црна / бела

• Шифра на артикл: GJ6675

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош