Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
B CAMO T
Детска маица
Код на производ:
(GN1488)
adidas

B CAMO T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална Цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
966 ДЕН
Заштеда: 322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Маицата adidas BOYS D2M CAMO T-SHIRT за момчиња е создадена за нивната целодневна игра. Лесната ткаенина од полиестер обезбедува пријатно чувство. Подетално

Маицата adidas BOYS D2M CAMO T-SHIRT за момчиња е создадена за нивната целодневна игра.

Лесната ткаенина од полиестер обезбедува пријатно чувство.

AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и ја пренесува на површина, така што децата се подготвени за сѐ што ќе донесе денот.

Принтот на оваа маица за момчиња дава уникатен стил, а големиот adidas Badge of Sport знак дава опуштен, лежерен стил.

Спецификации:

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Стандарден крој

• Боја: зелена

• Перење во машина

• Код на производ: GN1488

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Маицата adidas BOYS D2M CAMO T-SHIRT за момчиња е создадена за нивната целодневна игра.

Лесната ткаенина од полиестер обезбедува пријатно чувство.

AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и ја пренесува на површина, така што децата се подготвени за сѐ што ќе донесе денот.

Принтот на оваа маица за момчиња дава уникатен стил, а големиот adidas Badge of Sport знак дава опуштен, лежерен стил.

Спецификации:

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Стандарден крој

• Боја: зелена

• Перење во машина

• Код на производ: GN1488

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ6647
adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња ...
966 ДЕН
Заштеда 25%
1.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ6507
adidas TECH BOS B е многу удобна и лесна детска маица. Направена е од мек памук кој дав...
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ6485
Детската маица adidas CAMO B TEE може да ја носите и на тренинг, и на прошетки. Оваа ма...
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Помош