Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
W ST TANK
Женска маица
Код на производ:
(GL9492)
adidas

W ST TANK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR MESH TANK TOP е женска маица без ракави во која можете да се препуштите на удобноста. Таа е дизајнирана за да ви овозможи целосна слобода на движење додека ги извршувате своите обврски или уживате во релаксирачки моменти. Подетално

adidas SPORTSWEAR MESH TANK TOP е женска маица без ракави во која можете да се препуштите на удобноста.

Таа е дизајнирана за да ви овозможи целосна слобода на движење додека ги извршувате своите обврски или уживате во релаксирачки моменти.

Поширокиот крој и памучната ткаенина обезбедуваат совршена удобност.

Поголемиот отвор околу рацете и мрежестиот материјал на грбот го подобруваат протокот на воздух со цел да се задржи пријатно чувство во текот на целиот ден.

Спортскиот изглед на оваа маица е надополнет со логото на adidas кое ја изразува вашата припадност кон брендот.

Спецификации:

 • Женска маица без ракави
 • Поширок крој
 • Мрежест материјал на задната страна
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова, бела
 • Код на производ: GL9492
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR MESH TANK TOP е женска маица без ракави во која можете да се препуштите на удобноста.

Таа е дизајнирана за да ви овозможи целосна слобода на движење додека ги извршувате своите обврски или уживате во релаксирачки моменти.

Поширокиот крој и памучната ткаенина обезбедуваат совршена удобност.

Поголемиот отвор околу рацете и мрежестиот материјал на грбот го подобруваат протокот на воздух со цел да се задржи пријатно чувство во текот на целиот ден.

Спортскиот изглед на оваа маица е надополнет со логото на adidas кое ја изразува вашата припадност кон брендот.

Спецификации:

 • Женска маица без ракави
 • Поширок крој
 • Мрежест материјал на задната страна
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова, бела
 • Код на производ: GL9492
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош