Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TCH FLC HOODIE FZ
M NSW TCH FLC HOODIE FZ
M NSW TCH FLC HOODIE FZ
M NSW TCH FLC HOODIE FZ
M NSW TCH FLC HOODIE FZ
M NSW TCH FLC HOODIE FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4489-380)
NIKE

M NSW TCH FLC HOODIE FZ

Претходна цена
7.590 ДЕН
Моментална Цена
7.590 ДЕН
Моментална Цена
7.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови. Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел. Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови.

Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел.

Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед што ќе ве стопли без да чувствувате дополнителна тежина.

Вие останувате суви во овој дуксер, дури кога времето е влажно.

Џебовите на ракавите овозможуваат брз и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви.

Капуљачата нуди удобност и аеродинамичен изглед.

Овој практичен дуксер нуди многу удобности и интересен спортски изглед на вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Големина: XS - 4XL
 • Боја: темнозелена
 • Шифра на артикл: CU4489-380
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови.

Овој дуксер има двонасочен патент по целата должина, пространа капуљача и дискретно лого на градите кои му даваат модерен изглед на овој класичен модел.

Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед што ќе ве стопли без да чувствувате дополнителна тежина.

Вие останувате суви во овој дуксер, дури кога времето е влажно.

Џебовите на ракавите овозможуваат брз и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви.

Капуљачата нуди удобност и аеродинамичен изглед.

Овој практичен дуксер нуди многу удобности и интересен спортски изглед на вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Големина: XS - 4XL
 • Боја: темнозелена
 • Шифра на артикл: CU4489-380
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV2973-383
Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност ...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-410
Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што ов...
7.590 ДЕН
Помош