Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
Детска маица
Код на производ:
(GJ6647)
adidas

B BOS TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална Цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
966 ДЕН
Заштеда: 322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување. Погодна е за релаксација или спортски активности. Подетално

adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување.

Погодна е за релаксација или спортски активности.

Маицата е изработена во секојдневен, стандарден крој што обезбедува непречено движење.

Таа е лесна, удобна и изработен од квалитетен памук, кој е мек при допир со кожата.

Автентичниот стил на adidas ги привлекува сите генерации.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Боја: црна, бела, жолта
 • Шифра на артикл: GJ6647
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување.

Погодна е за релаксација или спортски активности.

Маицата е изработена во секојдневен, стандарден крој што обезбедува непречено движење.

Таа е лесна, удобна и изработен од квалитетен памук, кој е мек при допир со кожата.

Автентичниот стил на adidas ги привлекува сите генерации.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Боја: црна, бела, жолта
 • Шифра на артикл: GJ6647
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош