Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
W NK DRY GET FIT FLC TP PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CU5495-010)
NIKE

W NK DRY GET FIT FLC TP PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Технологијата на материјалот Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви помага да останете суви. Должината на ногавиците од 7/8 ви овозможува да се движите слободно додека вежбате. Подетално

Технологијата на материјалот Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви помага да останете суви.

Должината на ногавиците од 7/8 ви овозможува да се движите слободно додека вежбате.

Еластични врвки и страничните џебови се детали кои дополнително го истакнуваат спортскиот изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Должина 7/8

• Странични џебови, еластична лента на струкот

• Дозволено перење во машина

• Состав: 61% памук, 39% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CU5495-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Технологијата на материјалот Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви помага да останете суви.

Должината на ногавиците од 7/8 ви овозможува да се движите слободно додека вежбате.

Еластични врвки и страничните џебови се детали кои дополнително го истакнуваат спортскиот изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Должина 7/8

• Странични џебови, еластична лента на струкот

• Дозволено перење во машина

• Состав: 61% памук, 39% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CU5495-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.695 ДЕН
Заштеда 50%
3.390 ДЕН
Помош