Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
M FI FZ HOOD
Машки дуксер
Код на производ:
(GM6449)
adidas

M FI FZ HOOD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална Цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES HOODED TRACK TOP е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика. Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода. Подетално

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES HOODED TRACK TOP е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика.

Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Капуљачата ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е потребно.

Мекиот и топол материјал од кој е направен нуди максимална удобност и комфор.

Носете го аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES HOODED TRACK TOP машкиот дуксер и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM6449
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES HOODED TRACK TOP е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прилика.

Легендарните три линии по ракавите му даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Капуљачата ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е потребно.

Мекиот и топол материјал од кој е направен нуди максимална удобност и комфор.

Носете го аdidas SPORTSWEAR 3-STRIPES HOODED TRACK TOP машкиот дуксер и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM6449
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош