Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
W NSW PANT RIB FEMME
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CU5356-010)
NIKE

W NSW PANT RIB FEMME

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските панталони на Nike Sportswear ќе ви помогнат да поминете низ напорната недела на работа. Ногавиците се пошироки кон глуждовите и им даваат модерен изглед на панталоните. Подетално

Женските панталони на Nike Sportswear ќе ви помогнат да поминете низ напорната недела на работа.

Ногавиците се пошироки кон глуждовите и им даваат модерен изглед на панталоните.

Ребрестиот материјал дава интересна текстура.

Широкиот ремен ги држи на место додека сте во движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Широк крој
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 97% полиестер, 3% спандекс
 • Шифра на артикл: CU5356-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските панталони на Nike Sportswear ќе ви помогнат да поминете низ напорната недела на работа.

Ногавиците се пошироки кон глуждовите и им даваат модерен изглед на панталоните.

Ребрестиот материјал дава интересна текстура.

Широкиот ремен ги држи на место додека сте во движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Широк крој
 • Перење во машина
 • Состав на материјал: 97% полиестер, 3% спандекс
 • Шифра на артикл: CU5356-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат ...
6.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike W NSW AIR PANT FLC MR е женски долен дел тренерки наменет за сите кои сакаат удобн...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Icon Clash е женски долен дел тренерки со препознатливиот легендарен стил на Nike....
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Помош