Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
ULTRA SHORT M
Машки шорцеви
Код на производ:
(GQ7045)
adidas

ULTRA SHORT M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. *
 • XS7\. *
 • XS9\. *
 • S 5\. *
 • S 7\. *
 • S 9\. *
 • M 5\. *
 • M 7\. *
 • M 9\. *
 • L 5\. *
 • L 7\. *
 • L 9\. *
 • XL5\. *
 • XL7\. *
 • XL9\. *
 • 2XL5 *
 • 2XL7 *
 • 2XL9 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ULTRA SHORTS се машки шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат чувство на удобност и комфор. Овие шорцеви се направени од исклучително лесен материјал кој ви дава чувство како да не носите ништо. Подетално

adidas ULTRA SHORTS се машки шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат чувство на удобност и комфор.

Овие шорцеви се направени од исклучително лесен материјал кој ви дава чувство како да не носите ништо.

Страничните џебови ви нудат место за чување на потребните ситници.

Шорцевите се направени од рециклиран материјал што е дел од иницијативата против загадувањето на околината.

Заборавете на сè што не е важно и излезете на патеката во adidas ULTRA SHORTS машките шорцеви за трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента на половина
 • Странични џебови
 • Логото на adidas на левата ногавица
 • Состав на материјал: 95% рециклиран полиестер, 5% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GQ7045
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ULTRA SHORTS се машки шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат чувство на удобност и комфор.

Овие шорцеви се направени од исклучително лесен материјал кој ви дава чувство како да не носите ништо.

Страничните џебови ви нудат место за чување на потребните ситници.

Шорцевите се направени од рециклиран материјал што е дел од иницијативата против загадувањето на околината.

Заборавете на сè што не е важно и излезете на патеката во adidas ULTRA SHORTS машките шорцеви за трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента на половина
 • Странични џебови
 • Логото на adidas на левата ногавица
 • Состав на материјал: 95% рециклиран полиестер, 5% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GQ7045
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош