Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
SHORT TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(FM2574)
adidas

SHORT TIGHT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 16 *
 • 17 *
 • 18 *
 • 19 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
Зачувајте во листата на желби
adidas SHORT TIGHTS се женски шорцеви наменети за велосипедистки, спортистки или љбители на спортска облека. Направени се од високо еластичен материјал кој се прилепува на телото и го следи секое движење. Подетално

adidas SHORT TIGHTS се женски шорцеви наменети за велосипедистки, спортистки или љбители на спортска облека.

Направени се од високо еластичен материјал кој се прилепува на телото и го следи секое движење.

Без разлика дали се забавувате со пријателите, се опуштате дома или тренирате надвор, тоа ќе го правите со целосна слобода на движење.

Покрај својата удобност, овие женски спортски шорцеви имаат исклучително модерен дизајн, така што секогаш ќе изгледате безгрижно и со стил.

Спецификации:

 • Женски велосипедски шорцеви

 • Дозволуваат непречено движење во текот на целиот ден

 • Логото на adidas и препознатливите три линии

 • Состав: 89% полиестер, 11% еластин

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FM2574

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SHORT TIGHTS се женски шорцеви наменети за велосипедистки, спортистки или љбители на спортска облека.

Направени се од високо еластичен материјал кој се прилепува на телото и го следи секое движење.

Без разлика дали се забавувате со пријателите, се опуштате дома или тренирате надвор, тоа ќе го правите со целосна слобода на движење.

Покрај својата удобност, овие женски спортски шорцеви имаат исклучително модерен дизајн, така што секогаш ќе изгледате безгрижно и со стил.

Спецификации:

 • Женски велосипедски шорцеви

 • Дозволуваат непречено движење во текот на целиот ден

 • Логото на adidas и препознатливите три линии

 • Состав: 89% полиестер, 11% еластин

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FM2574

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планина...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош