Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
TIRO TR SHO WD
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(GQ1038)
adidas

TIRO TR SHO WD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS се машки шорцеви за фудбал кои ќе придонесат за вашите резултати на теренот. Ременот ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина како што сакате. Подетално

adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS се машки шорцеви за фудбал кои ќе придонесат за вашите резултати на теренот.

Ременот ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина како што сакате.

Може да го ставите телефонот во страничниот џеб.

Постигнете ги вашите најдобри резултати и надминете ги вашите рекорди во adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS машките фудбалски шорцеви.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Рефлексивни детали
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GQ1038
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS се машки шорцеви за фудбал кои ќе придонесат за вашите резултати на теренот.

Ременот ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина како што сакате.

Може да го ставите телефонот во страничниот џеб.

Постигнете ги вашите најдобри резултати и надминете ги вашите рекорди во adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS машките фудбалски шорцеви.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Рефлексивни детали
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GQ1038
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Parma 16 Sho се фудбалски шорцеви дизајнирани за мажи. Шорцевите се изработени ...
888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Parma 16 Sho се фудбалски шорцеви дизајнирани за мажи. Шорцевите се изработени ...
888 ДЕН
Помош