Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
YG FROZEN SUIT
Детски костим за капење
Код на производ:
(GN7696)
adidas

YG FROZEN SUIT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.566 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашиот мал љубител на пливање може да им се спротистави на брановите и да го спаси кралството во костимот за капење adidas FROZEN 2 GIRLS SWIMSUIT. Графиката на предната страна ја покажува Елза и е инспирирана од сцени од цртаниот филм Frozen 2. Подетално

Вашиот мал љубител на пливање може да им се спротистави на брановите и да го спаси кралството во костимот за капење adidas FROZEN 2 GIRLS SWIMSUIT.

Графиката на предната страна ја покажува Елза и е инспирирана од сцени од цртаниот филм Frozen 2.

Овој модел е кроен за сите спортови во вода и е изработен од мек, растеглив материјал со еластин.

Спецификации:

 • Состав: 82% рециклиран полиестер, 18% еластин
 • Перење во машина на пониска температура
 • Боја: светло виолетова
 • Код на производ: GN7696
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вашиот мал љубител на пливање може да им се спротистави на брановите и да го спаси кралството во костимот за капење adidas FROZEN 2 GIRLS SWIMSUIT.

Графиката на предната страна ја покажува Елза и е инспирирана од сцени од цртаниот филм Frozen 2.

Овој модел е кроен за сите спортови во вода и е изработен од мек, растеглив материјал со еластин.

Спецификации:

 • Состав: 82% рециклиран полиестер, 18% еластин
 • Перење во машина на пониска температура
 • Боја: светло виолетова
 • Код на производ: GN7696
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на т...
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на т...
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas FLOWER SWIMSUIT е костим за капење за девојчиња кој може да се носи на тренинг п...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош