Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ
Женски дуксер
Код на производ:
(DA0378-010)
NIKE

W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ е женски дуксер со капуљача, дизајниран за полесен тренинг и секојдневно носење. Направен е од мешавина на материјали, претежно памук, па затоа нуди голема удобност. Подетално

Nike W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ е женски дуксер со капуљача, дизајниран за полесен тренинг и секојдневно носење.

Направен е од мешавина на материјали, претежно памук, па затоа нуди голема удобност.

Има патент и предни џебови во кои можете да ги чувате вашите ситници кога одите на прошетка.

Dri-FIT технологијата ви овозможува да останете суви подолго во случај на поинтензивен физички напор.

Без разлика дали се релаксирате или тренирате, ќе уживате во удобноста на овој женски дуксер со капуљача.

Спецификации:

• Женски дуксер - lifestyle

• Памучна капуљача

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 62% памук, 38% полиестер

• Код на производ: DA0378-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK DRY GET FIT FLC GRX FZ е женски дуксер со капуљача, дизајниран за полесен тренинг и секојдневно носење.

Направен е од мешавина на материјали, претежно памук, па затоа нуди голема удобност.

Има патент и предни џебови во кои можете да ги чувате вашите ситници кога одите на прошетка.

Dri-FIT технологијата ви овозможува да останете суви подолго во случај на поинтензивен физички напор.

Без разлика дали се релаксирате или тренирате, ќе уживате во удобноста на овој женски дуксер со капуљача.

Спецификации:

• Женски дуксер - lifestyle

• Памучна капуљача

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 62% памук, 38% полиестер

• Код на производ: DA0378-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU5506-615
Nike W NK DRY GET FIT CREW SWSH е дуксер со долги ракави кој ви овозможува топлина и уд...
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA0447-531
Nike Women's Cropped Fleece Training Crew  е женски дуксер кој ќе ви овозможи ...
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU5506-010
Nike W NK DRY GET FIT CREW SWSH е дуксер со долги ракави кој ви овозможува топлина и уд...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Помош