Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
W TE SHORT PB
Женски шорцеви
Код на производ:
(GL9519)
adidas

W TE SHORT PB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Adjustable Primeblue Shorts се женски шорцеви дизајнирани за спортски активности. Направени се од растеглив материјал во стандарден крој, овозможувајќи пријатно чувство при носење. Подетално

adidas Sportswear Adjustable Primeblue Shorts се женски шорцеви дизајнирани за спортски активности.

Направени се од растеглив материјал во стандарден крој, овозможувајќи пријатно чувство при носење.

Благодарение на еластичниот појас што се прилагодува на вашите мерења, удобноста е загарантирана.

Спецификации:

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Код на производ: GL9519

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Adjustable Primeblue Shorts се женски шорцеви дизајнирани за спортски активности.

Направени се од растеглив материјал во стандарден крој, овозможувајќи пријатно чувство при носење.

Благодарение на еластичниот појас што се прилагодува на вашите мерења, удобноста е загарантирана.

Спецификации:

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Код на производ: GL9519

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклира...
2.188 ДЕН
Помош