Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
TS EPIC LTWT AOP
Машки шорцеви за тренинг
Код на производ:
(GL3116)
Reebok

TS EPIC LTWT AOP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана. Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот. Подетално

Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана.

Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ременот содржи двоен ластик што ќе ги држи на место за време на тренингот, а во исто време нема да ја попречува вашата подвижност.

Лесниот материјал од кој се изработени ви нуди исклучителна удобност и ви овозможува целосно да се фокусирате на тренингот.

Носете ги машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP и постигнете ги најдобрите резултати досега.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија за апсорпција на пот Speedwick
 • Ремен со двоен ластик PerformBand
 • Странични џебови со патент
 • За вежби со висок интензитет
 • Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GL3116
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и енергија да истраете за време на најтешките тренинзи во теретана.

Овие шорцеви се направени од Speedwick материјал кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ременот содржи двоен ластик што ќе ги држи на место за време на тренингот, а во исто време нема да ја попречува вашата подвижност.

Лесниот материјал од кој се изработени ви нуди исклучителна удобност и ви овозможува целосно да се фокусирате на тренингот.

Носете ги машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP и постигнете ги најдобрите резултати досега.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија за апсорпција на пот Speedwick
 • Ремен со двоен ластик PerformBand
 • Странични џебови со патент
 • За вежби со висок интензитет
 • Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: GL3116
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош