Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
M SP 2 T
Машка маица
Код на производ:
(GK9612)
adidas

M SP 2 T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS T-SHIRT со големо лого adidas на градите. Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден. Подетално

Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS T-SHIRT со големо лого adidas на градите.

Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден.

Памучните производи на adidas го поддржуваат одржливото одгледување на памук.

Ова е дел од нашата иницијатива да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: relaxed fit
 • Тркалезно деколте
 • Принт на целата површина
 • Големо лого adidas на градите
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Multiсolor 
 • Шифра на артикл: GK9612
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS T-SHIRT со големо лого adidas на градите.

Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден.

Памучните производи на adidas го поддржуваат одржливото одгледување на памук.

Ова е дел од нашата иницијатива да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: relaxed fit
 • Тркалезно деколте
 • Принт на целата површина
 • Големо лого adidas на градите
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Multiсolor 
 • Шифра на артикл: GK9612
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN6838
adidas Athletics Graphic е машка маица со кратки ракави за секој ден со camo вибрација....
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9509
Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9503
Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика...
1.888 ДЕН
Помош