Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M 3S FT SHO
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL0017)
adidas

M 3S FT SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS се машки шорцеви кои ќе ви овозможат максимална удобност и комфор при релаксација, играње на вашиот омилен спорт или на излегување со пријателите. Подетално

Adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS се машки шорцеви кои ќе ви овозможат максимална удобност и комфор при релаксација, играње на вашиот омилен спорт или на излегување со пријателите.

Трите линии по ногавиците ви даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Еластичниот дел на половината ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Мекиот материјал од кој се направени овие шорцеви обезбедува максимална удобност и комфор.

Носете ги аdidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS машките шорцеви и опуштете се во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластичен дел на половината

• Странични џебови

• Логото на аdidas на левата ногавица

• Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: сива

• Шифра на артикл: GL0017

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS се машки шорцеви кои ќе ви овозможат максимална удобност и комфор при релаксација, играње на вашиот омилен спорт или на излегување со пријателите.

Трите линии по ногавиците ви даваат класичен спортски изглед кој никогаш не излегува од мода.

Еластичниот дел на половината ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Мекиот материјал од кој се направени овие шорцеви обезбедува максимална удобност и комфор.

Носете ги аdidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS машките шорцеви и опуштете се во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластичен дел на половината

• Странични џебови

• Логото на аdidas на левата ногавица

• Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: сива

• Шифра на артикл: GL0017

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош