Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
HARDEN FLE CREW
Машки дуксер
Код на производ:
(GP8112)
adidas

HARDEN FLE CREW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална Цена
5.188 ДЕН
Моментална Цена
5.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Студот не е проблем со кошаркарскиот дуксер adidas HARDEN FLEECE CREW. Овој дуксер има нагласена Harden графика на градите со цвеќиња за дополнителна привлечност. Подетално

Студот не е проблем со кошаркарскиот дуксер adidas HARDEN FLEECE CREW.

Овој дуксер има нагласена Harden графика на градите со цвеќиња за дополнителна привлечност.

AEROREADY ткаенината ја апсорбира влагата, така што ќе останете суви и по вежбањето.

Спецификации: 

 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Материјал: 100% рециклиран полиестерски поларен фротир
 • Боја: црна
 • Код на производ: GP8112
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Студот не е проблем со кошаркарскиот дуксер adidas HARDEN FLEECE CREW.

Овој дуксер има нагласена Harden графика на градите со цвеќиња за дополнителна привлечност.

AEROREADY ткаенината ја апсорбира влагата, така што ќе останете суви и по вежбањето.

Спецификации: 

 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Материјал: 100% рециклиран полиестерски поларен фротир
 • Боја: црна
 • Код на производ: GP8112
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош