Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
SOLID CLX SH SL
Машки шорцеви за пливање
Код на производ:
(GQ1084)
adidas

SOLID CLX SH SL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLID SWIM SHORT - машки шорцеви за пливање. Подетално

Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLID SWIM SHORT - машки шорцеви за пливање.

Создадени од лесен и пријатен материјал кој брзо се суши, обезбедуваат удобно чувство и слобода на движење.

Внатрешната мрежа обезбедува поддршка за да можете да уживате во вашите активности без пречки.

Спецификации:

 • Прилагодлив еластичен ремен
 • Странични џебови
 • Материјал за брзо сушење
 • Внатрешна мрежа
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GQ1084
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLID SWIM SHORT - машки шорцеви за пливање.

Создадени од лесен и пријатен материјал кој брзо се суши, обезбедуваат удобно чувство и слобода на движење.

Внатрешната мрежа обезбедува поддршка за да можете да уживате во вашите активности без пречки.

Спецификации:

 • Прилагодлив еластичен ремен
 • Странични џебови
 • Материјал за брзо сушење
 • Внатрешна мрежа
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GQ1084
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за капење adidas CLASSIC-LENGTH LOGO е дизајниран за сите вас кои бараат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLI...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош