Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
M NSW HERITAGE + SS TEE
Машка маица
Код на производ:
(CK2381-133)
NIKE

M NSW HERITAGE + SS TEE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle маица Nike е основа за секоја гардероба, без разлика дали преферирате спортски стил или понеформална варијанта. Удобната памучна ткаенина и стандардниот крој на оваа маица ја прават одличен секојдневен избор. Подетално

Машката lifestyle маица Nike е основа за секоја гардероба, без разлика дали преферирате спортски стил или понеформална варијанта.

Удобната памучна ткаенина и стандардниот крој на оваа маица ја прават одличен секојдневен избор.

Едноставниот дизајн и нагласеното Nike лого го откриваат вашиот стил и љубов кон брендот.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Тркалезно деколте
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: CK2381-133
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Бренд NIKE
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката lifestyle маица Nike е основа за секоја гардероба, без разлика дали преферирате спортски стил или понеформална варијанта.

Удобната памучна ткаенина и стандардниот крој на оваа маица ја прават одличен секојдневен избор.

Едноставниот дизајн и нагласеното Nike лого го откриваат вашиот стил и љубов кон брендот.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Тркалезно деколте
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: CK2381-133
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Бренд NIKE
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош