Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
W CB LIN HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GL1442)
adidas

W CB LIN HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална Цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
2.841 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W CB LIN HD е женски дуксер со капуљача, наменет за секојдневно носење. Тој е дизајниран да ви овозможи удобност при извршување на вашите секојдневни обврски или уживање во слободното време. Подетално

adidas W CB LIN HD е женски дуксер со капуљача, наменет за секојдневно носење.

Тој е дизајниран да ви овозможи удобност при извршување на вашите секојдневни обврски или уживање во слободното време.

Поширокиот крој и мек француски фротир ќе ви овозможи целодневно чувство на комфор.

Еластичните делови на ракавите го држи дуксерот на место и ја задржува топлината.

Капуљачата и џебот кенгур се дополнителни предности на овој модел, што ќе ви овозможи да се стоплите.

Овој женски дуксер со капуљача ќе донесе совршена удобност во вашата дневна рутина.

Спецификации:

• Женски дуксер со капуљача - lifestyle

• Поширок крој

• Еластични делови на ракавите

• Кенгур џеб

• Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: црна / розова / бела

• Шифра на артикл: GL1442

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W CB LIN HD е женски дуксер со капуљача, наменет за секојдневно носење.

Тој е дизајниран да ви овозможи удобност при извршување на вашите секојдневни обврски или уживање во слободното време.

Поширокиот крој и мек француски фротир ќе ви овозможи целодневно чувство на комфор.

Еластичните делови на ракавите го држи дуксерот на место и ја задржува топлината.

Капуљачата и џебот кенгур се дополнителни предности на овој модел, што ќе ви овозможи да се стоплите.

Овој женски дуксер со капуљача ќе донесе совршена удобност во вашата дневна рутина.

Спецификации:

• Женски дуксер со капуљача - lifestyle

• Поширок крој

• Еластични делови на ракавите

• Кенгур џеб

• Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Боја: црна / розова / бела

• Шифра на артикл: GL1442

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош