Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
B NSW JDI PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DB3255-063)
NIKE

B NSW JDI PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike B NSW JDI PANT е долен дел тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години, наменет за секојдневно носење. Класичниот спортски дизајн е надополнет со легендарниот натпис Just Do It. Подетално

Nike B NSW JDI PANT е долен дел тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години, наменет за секојдневно носење.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со легендарниот натпис Just Do It.

Лесниот и мек материјал ќе обезбеди врвен комфор, без разлика дали играте или ги извршувате своите секојдневни обврски.

Еластичните делови на ногавиците го држат долниот дел од тренерката на место и овозможуваат непречени движења.

Овој детски долен дел тренерки е идеален избор за момчиња кои уживаат во спортски стил.

Спецификации:

• Детски долен дел тренерки - начин на живот

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива

• Код на производ: DB3255-063

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike B NSW JDI PANT е долен дел тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години, наменет за секојдневно носење.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со легендарниот натпис Just Do It.

Лесниот и мек материјал ќе обезбеди врвен комфор, без разлика дали играте или ги извршувате своите секојдневни обврски.

Еластичните делови на ногавиците го држат долниот дел од тренерката на место и овозможуваат непречени движења.

Овој детски долен дел тренерки е идеален избор за момчиња кои уживаат во спортски стил.

Спецификации:

• Детски долен дел тренерки - начин на живот

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива

• Код на производ: DB3255-063

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike B NSW CLUB FT JOGGER PANT се детски долен дел тренерки со класичен дизајн. Направе...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike AIR PANTS PANTS е долен дел тренерки за момчиња. Современиот дизајн носи атрактиве...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Помош