Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M SP1 T
Машка маица
Код на производ:
(GK9617)
adidas

M SP1 T

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS со големо лого на adidas на градите. Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден. Подетално

Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS со големо лого на adidas на градите.

Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден.

Со памучните производи adidas го поддржува одржливото одгледување на памук.

Ова е дел од иницијативата на брендот да се намали пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Тркалезно деколте
 • Големо лого на adidas
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: GK9617
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Покажете му на светот што ве инспирира со машката маица со кратки ракави adidas ESSENTIALS со големо лого на adidas на градите.

Опуштениот крој ви овозможува слободно и лесно движење во текот на целиот ден.

Со памучните производи adidas го поддржува одржливото одгледување на памук.

Ова е дел од иницијативата на брендот да се намали пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit
 • Тркалезно деколте
 • Големо лого на adidas
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: GK9617
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош