Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
Женска маица
Код на производ:
(GC6824)
adidas

CROPPED TEE

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CROPPED TEE е женска маица со кратки ракави, погодна за сите активности за време на потоплите денови. Подетално

adidas CROPPED TEE е женска маица со кратки ракави, погодна за сите активности за време на потоплите денови.

Комбинирајќи го добро познатиот стил од 90-тите и раните 2000-ти, оваа маица во ретро стил има мотиви од змиска кожа, наместо добро познатите фудбалски мотиви.

Оваа женска маица е исклучително лежерна, а нејзиниот модерен дизајн ви овозможува да ја стилизирате на различни начини по ваш вкус, а секогаш да делувате автентично и со стил.

 

Спецификации:

 • Женска кратка маица

 • Скриен џеб со патент

 • Лого на adidas и трите препознатливи линии на adidas

 • Мотиви од змија на ракавите

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6824

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CROPPED TEE е женска маица со кратки ракави, погодна за сите активности за време на потоплите денови.

Комбинирајќи го добро познатиот стил од 90-тите и раните 2000-ти, оваа маица во ретро стил има мотиви од змиска кожа, наместо добро познатите фудбалски мотиви.

Оваа женска маица е исклучително лежерна, а нејзиниот модерен дизајн ви овозможува да ја стилизирате на различни начини по ваш вкус, а секогаш да делувате автентично и со стил.

 

Спецификации:

 • Женска кратка маица

 • Скриен џеб со патент

 • Лого на adidas и трите препознатливи линии на adidas

 • Мотиви од змија на ракавите

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6824

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ5550
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK TEE е женска маица што ќе ви овозможи совршен комфор. Спо...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5558
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM7152
adidas FARM Rio AEROREADY Tie – Dye Print - Маица без ракави што ја носи топлинат...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош