Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
M NK SHORT 1 SC
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(CZ1502-010)
NIKE

M NK SHORT 1 SC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1X *
  • 2X *
  • 3X *
  • 2XS *
  • XS XS
  • YSM *
  • SM *
  • S S
  • YMD *
  • MD *
  • M M
  • YLG *
  • YXL *
  • LG *
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
  • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренинг Nike Sport Clash се изработени од еластична ткаенина што ќе ве одржува суви и свежи во теретана или на тренинг во отворен простор. Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа за да се фокусирате на вашето тело и да вежбате. Подетално

Машките шорцеви за тренинг Nike Sport Clash се изработени од еластична ткаенина што ќе ве одржува суви и свежи во теретана или на тренинг во отворен простор.

Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа за да се фокусирате на вашето тело и да вежбате.

Еластичната лента на струкот ги држи шорцеви за време на брзи движења, а страничните џебови со патент се таму за да ги чувате вашите ситници.

Спецификации:

  • Модел: Стандарден крој
  • Dri- FIT технологија
  • Странични џебови со патент
  • Материјал: 88% полиестер, 12% еластин
  • Боја: црна / сина
  • Код на производ: CZ1502-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви за тренинг Nike Sport Clash се изработени од еластична ткаенина што ќе ве одржува суви и свежи во теретана или на тренинг во отворен простор.

Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа за да се фокусирате на вашето тело и да вежбате.

Еластичната лента на струкот ги држи шорцеви за време на брзи движења, а страничните џебови со патент се таму за да ги чувате вашите ситници.

Спецификации:

  • Модел: Стандарден крој
  • Dri- FIT технологија
  • Странични џебови со патент
  • Материјал: 88% полиестер, 12% еластин
  • Боја: црна / сина
  • Код на производ: CZ1502-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ7710-689
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорцеви CW6107-100
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Помош