Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
M FI SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL5686)
adidas

M FI SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Заменете ја облеката за тренинг со удобни машки шорцеви adidas M FI Short и продолжете да се чувствувате добро долго откако ќе ја напуштите салата. Подетално

Заменете ја облеката за тренинг со удобни машки шорцеви adidas M FI Short и продолжете да се чувствувате добро долго откако ќе ја напуштите салата.

Одморот и релаксацијата се клучен дел од успехот, а во тоа ви помага и мекиот француски фротир од кој се направени овие шорцеви.

Логото на adidas се издвојува како потсетник на напорот што го вложивте за време на тренингот.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памучен француски фротир
 • Боја: Зелена
 • Код на производ: GL5686
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Заменете ја облеката за тренинг со удобни машки шорцеви adidas M FI Short и продолжете да се чувствувате добро долго откако ќе ја напуштите салата.

Одморот и релаксацијата се клучен дел од успехот, а во тоа ви помага и мекиот француски фротир од кој се направени овие шорцеви.

Логото на adidas се издвојува како потсетник на напорот што го вложивте за време на тренингот.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% памучен француски фротир
 • Боја: Зелена
 • Код на производ: GL5686
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TIE-DYED INSPIRATIONAL SHORTS се машки шорцеви, идеални за секојдневн...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош