Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8164-615)
NIKE

W NSW ICN CLSH HOODIE QZ MIX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер со впечатливи бои и широк крој Nike Sportswear Hoodie ја комплетира вашата гардероба. Капуљачата можете да ја прилагодите на вашите потреби. Подетално

Женскиот дуксер со впечатливи бои и широк крој Nike Sportswear Hoodie ја комплетира вашата гардероба.

Капуљачата можете да ја прилагодите на вашите потреби.

Еластични делови на ракавите и струкот даваат спортски изглед на Nike Sportswear Hoodie дуксерот.

Спецификации:

• Модел: oversized fit

• Nike лого

• Материјал: 80% памук / 20% полиестер

• Боја: розова, црна

• Шифра на артикл: CZ8164-615

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот дуксер со впечатливи бои и широк крој Nike Sportswear Hoodie ја комплетира вашата гардероба.

Капуљачата можете да ја прилагодите на вашите потреби.

Еластични делови на ракавите и струкот даваат спортски изглед на Nike Sportswear Hoodie дуксерот.

Спецификации:

• Модел: oversized fit

• Nike лого

• Материјал: 80% памук / 20% полиестер

• Боја: розова, црна

• Шифра на артикл: CZ8164-615

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-578
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ8600-531
Внесете ретро изглед на градските улици во дуксерот Nike Sportswear Heritage. Совршено...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош