Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
B NSW SCRIPT AOP PO
Детски дуксер
Код на производ:
(DB3257-100)
NIKE

B NSW SCRIPT AOP PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike B NSW SCRIPT AOP PO е детски дуксер со капуљача. Многу е удобен и практичен за секојдневно носење на училиште. Подетално

Nike B NSW SCRIPT AOP PO е детски дуксер со капуљача.

Многу е удобен и практичен за секојдневно носење на училиште.

Современиот дизајн носи атрактивен изглед.

Направен е од материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност.

Брендирањето Nike ќе биде особено интересно за децата.

Интересната комбинација на бои совршено се вклопува во приказната за опуштен, урбан стил.

Овој дуксер е одличен избор за вашето дете.

Може да се носи за време на разни активности.

Во него, вашето дете ќе се чувствува пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Детски дуксер

• Состав: памук, полиестер

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: бела, црна

• Шифра на артикл: DB3257-100

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike B NSW SCRIPT AOP PO е детски дуксер со капуљача.

Многу е удобен и практичен за секојдневно носење на училиште.

Современиот дизајн носи атрактивен изглед.

Направен е од материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност.

Брендирањето Nike ќе биде особено интересно за децата.

Интересната комбинација на бои совршено се вклопува во приказната за опуштен, урбан стил.

Овој дуксер е одличен избор за вашето дете.

Може да се носи за време на разни активности.

Во него, вашето дете ќе се чувствува пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Детски дуксер

• Состав: памук, полиестер

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: бела, црна

• Шифра на артикл: DB3257-100

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош