Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
W NK ICON CLSH TOP MID
Женска маица за трчање
Код на производ:
(DB4628-010)
NIKE

W NK ICON CLSH TOP MID

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Icon Clash Running Women's Top е женска маица за трчање. Дизајнирана е да биде лесна и удобна со цел да бидете што е можно побрзи. Подетално

Nike Icon Clash Running Women's Top е женска маица за трчање.

Дизајнирана е да биде лесна и удобна со цел да бидете што е можно побрзи.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од телото, што значи дека ќе останете суви и ќе се концентрирате на тренингот или играта.

За сите оние кои се лојални на Nike Icon Clash Women Runing Top, оваа женска маица за трчање е одличен избор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Swoosh лого на градите

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: DB4628-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Icon Clash Running Women's Top е женска маица за трчање.

Дизајнирана е да биде лесна и удобна со цел да бидете што е можно побрзи.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од телото, што значи дека ќе останете суви и ќе се концентрирате на тренингот или играта.

За сите оние кои се лојални на Nike Icon Clash Women Runing Top, оваа женска маица за трчање е одличен избор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Swoosh лого на градите

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: DB4628-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош