Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
TF 3/4 3 BAR T
Женски хеланки
Код на производ:
(GL0691)
adidas

TF 3/4 3 BAR T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот. Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно. AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот. Должината ¾ ви овозможува да останете свежи и да им ги покажете на сите вашите нови патики. Носете ги женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T и покажете им на сите колку е важен спортот во вашиот живот. СПЕЦИФИКАЦИИ: AEROREADY технологија за апсорпција на пот Еластична лента на струкот Логото на adidas на левата нога Состав на материјал: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин Боја: црна Код на производ: GL0691 .
Подетално

Женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот.

Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Должината ¾ ви овозможува да останете свежи и да им ги покажете на сите вашите нови патики.

Носете ги женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T и покажете им на сите колку е важен спортот во вашиот живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластична лента на струкот
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL0691
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T се направени за сите вас за кои спортот е многу важен во животот.

Овие хеланки ви нудат максимална покриеност и поддршка кога ви е најпотребно.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Должината ¾ ви овозможува да останете свежи и да им ги покажете на сите вашите нови патики.

Носете ги женските хеланки за тренинг adidas TECHFIT 3/4 3 BAR T и покажете им на сите колку е важен спортот во вашиот живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластична лента на струкот
 • Логото на adidas на левата нога
 • Состав на материјал: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL0691
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas FORMOTION SCULPT TIGHT се женски хеланки кои ќе ви овозможат непречено движење. ...
4.240 ДЕН
Заштеда 15%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TF FLORAL L T се женски спортски хеланки совршени за тренинг. Направени се од ле...
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TECHFIT LIFE MID-RISE BADGE OF SPORT LONG LEGINGS се женски хеланки со класичен ...
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Помош