Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8338-063)
NIKE

W NSW FZ HOODIE MLNM FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike MILLENIUM FULL-ZIP Hoodie SPORTSWEAR е женски дуксер со капуљача што обезбедува максимална удобност. Направен е од квалитетна, двојно плетена пријатна и мека ткаенина. Подетално

Nike MILLENIUM FULL-ZIP Hoodie SPORTSWEAR е женски дуксер со капуљача што обезбедува максимална удобност.

Направен е од квалитетна, двојно плетена пријатна и мека ткаенина.

Материјалот со висока содржина на памук во состав обезбедува совршено чувство на удобност.

Направен е со патент по целата  должина и капуљача која што ви овозможува доволна покриеност и заштита.

Спецификации:

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер
 • Перење во машина
 • Еластични делови на ременот и на ракавите
 • Предни џебови
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: CZ8338-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike MILLENIUM FULL-ZIP Hoodie SPORTSWEAR е женски дуксер со капуљача што обезбедува максимална удобност.

Направен е од квалитетна, двојно плетена пријатна и мека ткаенина.

Материјалот со висока содржина на памук во состав обезбедува совршено чувство на удобност.

Направен е со патент по целата  должина и капуљача која што ви овозможува доволна покриеност и заштита.

Спецификации:

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер
 • Перење во машина
 • Еластични делови на ременот и на ракавите
 • Предни џебови
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: CZ8338-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Помош