Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
YB LIN BRIEF
Детски костим за капење
Код на производ:
(GN5868)
adidas

YB LIN BRIEF

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода. Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање. Подетално

Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода.

Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање.

Тие се изработени од растеглив материјал и се скроени да бидат тесни, така што подвижноста не би била оспорена.

Двојното лого на adidas им дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Отпорни на хлор
 • Двојно лого на adidas
 • Состав на материјал: 80% полиамид, 20% еластин
 • Боја: сина
 • Код на производ: GN5868
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат активни во вода.

Наменети се за сите прилики, за рекреативно пливање на плажа или базен или тренинг по пливање.

Тие се изработени од растеглив материјал и се скроени да бидат тесни, така што подвижноста не би била оспорена.

Двојното лого на adidas им дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Отпорни на хлор
 • Двојно лого на adidas
 • Состав на материјал: 80% полиамид, 20% еластин
 • Боја: сина
 • Код на производ: GN5868
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаа...
966 ДЕН
Заштеда 25%
1.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костимот за пливање adidas MARVEL BRIEF за момчиња е за сите оние кои сакаат да бидат а...
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош