Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDG SWEETS & TREATS TEE
JDG SWEETS & TREATS TEE
JDG SWEETS & TREATS TEE
JDG SWEETS & TREATS TEE
JDG SWEETS & TREATS TEE
JDG SWEETS & TREATS TEE
Детска маица за кошарка
Код на производ:
(45A409-001)
NIKE

JDG SWEETS & TREATS TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan SWEETS & TREATS TEE е детска маица за девојчиња, која совршено ќе го надополни нивниот спортски стил. Одлично одговара на вашите омилени Nike патики, фармерки и раскопчан дуксер за лежерен изглед. Подетално

Nike Jordan SWEETS & TREATS TEE е детска маица за девојчиња, која совршено ќе го надополни нивниот спортски стил.

Одлично одговара на вашите омилени Nike патики, фармерки и раскопчан дуксер за лежерен изглед.

Маицата е дел од колекцијата Jordan, која се карактеризира со богато наследство, автентичен стил и врвен квалитет.

Графиката во пастелна боја, додава забава и динамика, додека меката памучна ткаенина овозможува чувство на лесна удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 45A409-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan SWEETS & TREATS TEE е детска маица за девојчиња, која совршено ќе го надополни нивниот спортски стил.

Одлично одговара на вашите омилени Nike патики, фармерки и раскопчан дуксер за лежерен изглед.

Маицата е дел од колекцијата Jordan, која се карактеризира со богато наследство, автентичен стил и врвен квалитет.

Графиката во пастелна боја, додава забава и динамика, додека меката памучна ткаенина овозможува чувство на лесна удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 45A409-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош