Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
ULTRA PANT M
Машки панталони
Код на производ:
(GM1581)
adidas

ULTRA PANT M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ULTRA PANTS се долен дел машки тренерки за трчање за сите оние кои секојдневно тренираат. Патентот на нозете ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете. Мекиот памук од кој се направени ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на врвна удобност. Вашите ситници што ви требаат во текот на денот можете да ги ставите во џебот. Облечете ги adidas ULTRA PANTS и освојте нови рекорди на патеката. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Еластична лента • Патент на ногавиците • Странични џебови со патент • Рефлексивни детали • Логото на adidas на левата ногавица • Состав на материјал: 100% најлон • Боја: црна • Код на производ: GM1581 .
Подетално

adidas ULTRA PANTS се долен дел машки тренерки за трчање за сите оние кои секојдневно тренираат.

Патентот на нозете ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете.

Мекиот памук од кој се направени ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на врвна удобност.

Вашите ситници што ви требаат во текот на денот можете да ги ставите во џебот.

Облечете ги adidas ULTRA PANTS и освојте нови рекорди на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Патент на ногавиците

• Странични џебови со патент

• Рефлексивни детали

• Логото на adidas на левата ногавица

• Состав на материјал: 100% најлон

• Боја: црна

• Код на производ: GM1581

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ULTRA PANTS се долен дел машки тренерки за трчање за сите оние кои секојдневно тренираат.

Патентот на нозете ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете.

Мекиот памук од кој се направени ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на врвна удобност.

Вашите ситници што ви требаат во текот на денот можете да ги ставите во џебот.

Облечете ги adidas ULTRA PANTS и освојте нови рекорди на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Патент на ногавиците

• Странични џебови со патент

• Рефлексивни детали

• Логото на adidas на левата ногавица

• Состав на материјал: 100% најлон

• Боја: црна

• Код на производ: GM1581

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош