Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
M J JUMPMAN FLEECE FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(CK6679-010)
NIKE

M J JUMPMAN FLEECE FZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Air е удобен и топол машки дуксер од колекцијата Jordan. Тој е дизајниран за сите љубители на Jordan и неговиот уникатен кошаркарски стил Подетално

Nike Jordan Jumpman Air е удобен и топол машки дуксер од колекцијата Jordan.

Тој е дизајниран за сите љубители на Jordan и неговиот уникатен кошаркарски стил.

Францускиот фротир е мазен и мек, така што можете да уживате во удобноста во текот на целиот ден.

Jordan графика, џебови и лесно прилагодлива капуљача се детали што ја истакнуваат автентичноста.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент по целата должина
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: CK6679-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Air е удобен и топол машки дуксер од колекцијата Jordan.

Тој е дизајниран за сите љубители на Jordan и неговиот уникатен кошаркарски стил.

Францускиот фротир е мазен и мек, така што можете да уживате во удобноста во текот на целиот ден.

Jordan графика, џебови и лесно прилагодлива капуљача се детали што ја истакнуваат автентичноста.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент по целата должина
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: CK6679-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CW8434-010
Машкиот lifestyle дуксер со капуљача за мажи Nike Jordan Jumpman Air Fleece Hoodie ќе в...
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CK6789-091
Nike Jordan Air Therma е машки дуксер дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Напра...
3.790 ДЕН
Помош