Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
W NSW ICN CLSH MAXI DRESS
Женски фустан
Код на производ:
(DC5290-615)
NIKE

W NSW ICN CLSH MAXI DRESS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lifestyle женскиот фустан Nike Sportswear Icon Clash Maxi Dress ќе ја истакне вашата спортска и елегантна страна. Овој фустан има едноставен и софистициран дизајн. Подетално

Lifestyle женскиот фустан Nike Sportswear Icon Clash Maxi Dress ќе ја истакне вашата спортска и елегантна страна.

Овој фустан има едноставен и софистициран дизајн.

Направен е од мек и удобен материјал што ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви пружи максимална удобност.

Фустанот е дизајниран да не ги попречува движењата на вашето тело и ќе ви даде издолжен и елегантен изглед.

Изразете ја вашата женствена и елегантна страна во женскиот фустан Nike Sportswear Icon Clash Maxi Dress.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Swoosh лого на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: розова

• Код на производ: DC5290-615

Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Lifestyle женскиот фустан Nike Sportswear Icon Clash Maxi Dress ќе ја истакне вашата спортска и елегантна страна.

Овој фустан има едноставен и софистициран дизајн.

Направен е од мек и удобен материјал што ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви пружи максимална удобност.

Фустанот е дизајниран да не ги попречува движењата на вашето тело и ќе ви даде издолжен и елегантен изглед.

Изразете ја вашата женствена и елегантна страна во женскиот фустан Nike Sportswear Icon Clash Maxi Dress.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Swoosh лого на градите

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: розова

• Код на производ: DC5290-615

Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош