Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL8943)
adidas

4K 3 BAR SHORT

 

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд. Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот. Подетално

adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд.

Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот.

Направени се да се прилагодат на природниот облик на вашето тело, а тоа ќе ви овозможи непречено движење дури и за време на најсложените вежби.

Овие шорцеви за тренинг се изработени од материјали и технологии кои овозможуваат брза апсорпција на влага, што ви овозможува да се чувствувате свежо и суво.

Шорцевите се изработени од Primeblue рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Странични џебови

• Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: GL8943

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд.

Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот.

Направени се да се прилагодат на природниот облик на вашето тело, а тоа ќе ви овозможи непречено движење дури и за време на најсложените вежби.

Овие шорцеви за тренинг се изработени од материјали и технологии кои овозможуваат брза апсорпција на влага, што ви овозможува да се чувствувате свежо и суво.

Шорцевите се изработени од Primeblue рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Странични џебови

• Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: GL8943

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд. Обезбедуваат со...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг adidas FB HYPE TRAINING SHORTS се наменети за сите оние за к...
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд. Обезбедуваат сов...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош