Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
M J JUMPMAN FLEECE PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CK6694-010)
NIKE

M J JUMPMAN FLEECE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Air е долен дел машки тренерки од колекцијата Jordan. Тој е дизајниран за сите љубители на кошаркарскиот стил и неверојатната игра на Jordan. Подетално

Nike Jordan Jumpman Air е долен дел машки тренерки од колекцијата Jordan.

Тој е дизајниран за сите љубители на кошаркарскиот стил и неверојатната игра на Jordan.

Овој долен дел тренерки е изработен од мазен и мек француски фротир за целодневна удобност.

Еластичниот појас со практично прилагодување, страничните џебови и логото на Jumpman на левата нога се детали кои ја истакнуваат автентичноста.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: CK6694-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Air е долен дел машки тренерки од колекцијата Jordan.

Тој е дизајниран за сите љубители на кошаркарскиот стил и неверојатната игра на Jordan.

Овој долен дел тренерки е изработен од мазен и мек француски фротир за целодневна удобност.

Еластичниот појас со практично прилагодување, страничните џебови и логото на Jumpman на левата нога се детали кои ја истакнуваат автентичноста.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: CK6694-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Jordan Jumpman Air е долен дел машки тренерки од колекцијата Jordan. Тој е дизајн...
4.490 ДЕН
Помош