Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W BL TIG
W BL TIG
W BL TIG
W BL TIG
W BL TIG
W BL TIG
Женски хеланки за тренинг
Код на производ:
(GL4028)
adidas

W BL TIG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED AND MOVE BIG LOGO SPORT TIGHTS се женски хеланки за тренинг што ќе ги подобри вашите резултати во теретана. Подетално

adidas DESIGNED AND MOVE BIG LOGO SPORT TIGHTS се женски хеланки за тренинг што ќе ги подобри вашите резултати во теретана.

Овие хеланки ја применуваат AEROREADY технологијата која ја апсорбира потта од вашата кожа и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, а вие ќе останете фокусирани на тренингот.

Широкиот еластичен ремен ги држи на место додека сте во движење и нуди целосна поддршка.

Хеланките имаат тесен крој за да не ја оспоруваат вашата подвижност, а во исто време да ја понудат потребната поддршка.

Ако сте редовен посетител на спортската сала, носете ги adidas DESIGNED AND MOVE BIG LOGO SPORT TIGHTS женските хеланки за трениг и подобрете ги перформансите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Еластична лента на струкот

• Тесен крој

• Сокриен џеб

• Состав на материјал: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL4028

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DESIGNED AND MOVE BIG LOGO SPORT TIGHTS се женски хеланки за тренинг што ќе ги подобри вашите резултати во теретана.

Овие хеланки ја применуваат AEROREADY технологијата која ја апсорбира потта од вашата кожа и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, а вие ќе останете фокусирани на тренингот.

Широкиот еластичен ремен ги држи на место додека сте во движење и нуди целосна поддршка.

Хеланките имаат тесен крој за да не ја оспоруваат вашата подвижност, а во исто време да ја понудат потребната поддршка.

Ако сте редовен посетител на спортската сала, носете ги adidas DESIGNED AND MOVE BIG LOGO SPORT TIGHTS женските хеланки за трениг и подобрете ги перформансите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Еластична лента на струкот

• Тесен крој

• Сокриен џеб

• Состав на материјал: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL4028

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренирајте напорно и останете суви во adidas TRAINING BRANDED AEROKNIT 7/8 HIGH RISE TI...
2.965 ДЕН
Заштеда 15%
3.488 ДЕН
Помош