Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ9944-010)
NIKE

M NSW CE FZ FT HOODIE SNL ++

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Men's Full-Zip French Terry Hoodie е класичен модел за уличен стил. Пријатниот материјал и удобниот крој овозможуваат секојдневно носење. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Men's Full-Zip French Terry Hoodie е класичен модел за уличен стил.

Пријатниот материјал и удобниот крој овозможуваат секојдневно носење.

Големиот џеб на средина е корисен за складирање мали предмети или загревање на рацете, додека патентот и прилагодливата капуљача ја задржуваат топлината.

Графиката на задниот дел дава модерен изглед и урбан шмек на вашиот стил.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Патент по целата должина

• Голем џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• Прилагодлива капуљача

• Материјал: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CZ9944-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Men's Full-Zip French Terry Hoodie е класичен модел за уличен стил.

Пријатниот материјал и удобниот крој овозможуваат секојдневно носење.

Големиот џеб на средина е корисен за складирање мали предмети или загревање на рацете, додека патентот и прилагодливата капуљача ја задржуваат топлината.

Графиката на задниот дел дава модерен изглед и урбан шмек на вашиот стил.

Спецификации:

• Модел: Regular fit

• Патент по целата должина

• Голем џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• Прилагодлива капуљача

• Материјал: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CZ9944-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош