Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ8528-010)
NIKE

W NSW ESSNTL LGGNG FUTURA HR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential High-Rise Leggings се хеланки кои ќе ви овозможат совршен fit и удобност. Големото Swoosh лого на левата ногавица го истакнува спортскиот изглед. Подетално

Nike Sportswear Essential High-Rise Leggings се хеланки кои ќе ви овозможат совршен fit и удобност.

Големото Swoosh лого на левата ногавица го истакнува спортскиот изглед.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Мекиот и растеглив материјал ви нуди целосна поддршка и овозможува лесна подвижност.

Високиот струк ви нуди дополнителна покриеност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Swoosh
 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ8528-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essential High-Rise Leggings се хеланки кои ќе ви овозможат совршен fit и удобност.

Големото Swoosh лого на левата ногавица го истакнува спортскиот изглед.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Мекиот и растеглив материјал ви нуди целосна поддршка и овозможува лесна подвижност.

Високиот струк ви нуди дополнителна покриеност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Swoosh
 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ8528-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки CZ8526-591
Женските бициклистички Nike Sportswear Essential Bike Shorts се одличен избор за разни ...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки CZ8526-010
Женските бициклистички Nike Sportswear Essential Bike Shorts се одличен избор за разни ...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки CZ8622-010
Nike W NSW AIR LGGNG HR се женски хеланки за секојдневно носење кои нудат спортско осве...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош