Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
B NK HBR BASKETBALL SHORT
Детски шорцеви
Код на производ:
(DA0161-011)
NIKE

B NK HBR BASKETBALL SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата лојалност кон брендот со големиот Swoosh знак. Подетално

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со големиот Swoosh знак.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: Црна / Црвена / Бела
 • Шифра на артикл: DA0161-011
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со големиот Swoosh знак.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: Црна / Црвена / Бела
 • Шифра на артикл: DA0161-011
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош