Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
4K 3 BAR SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL8971)
adidas

4K 3 BAR SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд. Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот. Подетално

adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд.

Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот.

Направени се да се прилагодат на природниот облик на вашето тело, а тоа ќе ви овозможи непречено движење дури и за време на најсложените вежби.

Овие шорцеви за тренинг се изработени од материјали и технологии кои овозможуваат брза апсорпција на влага, што ви овозможува да се чувствувате свежо и суво.

Шорцевите се изработени од Primeblue рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Странични џебови

• Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: зелена, бела

• Код на производ: GL8971

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 4 KRFT 3 BAR SHORT се машки шорцеви за тренинг од познат бренд.

Обезбедуваат совршена удобност и комфор за време на тренингот.

Направени се да се прилагодат на природниот облик на вашето тело, а тоа ќе ви овозможи непречено движење дури и за време на најсложените вежби.

Овие шорцеви за тренинг се изработени од материјали и технологии кои овозможуваат брза апсорпција на влага, што ви овозможува да се чувствувате свежо и суво.

Шорцевите се изработени од Primeblue рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Странични џебови

• Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин

• Боја: зелена, бела

• Код на производ: GL8971

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош