Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
Детски дуксер
Код на производ:
(GD2816)
adidas

HOODIE

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 0-3м
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas R.Y.V. HOODIE е детски дуксер со капуљача со удобен спортски крој. Направен е во комбинација од памук и француски фротир, што го прави многу удобен и лесен за носење. Подетално

adidas R.Y.V. HOODIE е детски дуксер со капуљача со удобен спортски крој.

Направен е во комбинација од памук и француски фротир, што го прави многу удобен и лесен за носење.

Дизајниран во спортски стил, овој дуксер има пространа капуљача и џебови.

Спецификации:

 • Детски дуксер

 • Капуљача, џебови

 • 70% памук, 30% рециклиран полиестерски француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD2816

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56 0-3м
62 2-3м
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas R.Y.V. HOODIE е детски дуксер со капуљача со удобен спортски крој.

Направен е во комбинација од памук и француски фротир, што го прави многу удобен и лесен за носење.

Дизајниран во спортски стил, овој дуксер има пространа капуљача и џебови.

Спецификации:

 • Детски дуксер

 • Капуљача, џебови

 • 70% памук, 30% рециклиран полиестерски француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD2816

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56 0-3м
62 2-3м
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош